مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک‌ صنعتی چناران از احیای واحدهای تعطیل شهرک های صنعتی در چناران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، علی دهقان زاده گفت: با تمهیدات مدیر عامل محترم شرکت شهرکهای صنعتی استان و پیگیری های صورت گرفته تعداد زیادی از واحدهای تعطیل شهرک‌صنعتی چناران احیاشده‌اند.

وی تصریح کرد: واحدهای صنعتی غیرفعال در شهرک صنعتی چناران با مشارکت مدیران خراسان رضوی و جذب سرمایه‌گذار مشکلاتشان در حال‌ رفع موانع تولید و احیاء مجدد می باشد.

مدیر عامل شهرک صنعتی چناران اظهار داشت: مشکلات صنعت بر کسی پوشیده نیست و هرچند شرکت‌هایی را در شهرک صنعتی چناران داریم که به علت‌های ناشی از واردات بی رویه، سود بانکی و مالیات در آستانه تعطیلی بودند اما با تلاش جناب مهدی زاده مقدم مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مشکلاتشان رفع شده و یا به حداقل رسیده است.

دهقان زاده افزود: اخیراً در مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌های دیداری بنا به برداشت نویسنده خبر تعطیلی کارخانه‌های شهرک صنعتی عنوان‌شده بود درحالی‌که این آمار مربوط به گذشته بود و هم‌اکنون تدابیری مهمی برای شرکتهای غیرفعال در شهرک صنعتی چناران داریم.

لزوم شفاف سازی رسانه ای در ارائه آمارها

وی ادامه داد: رسانه‌ها نقش مهمی را برای دادن امید به سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان ملی دارند و انتظار می‌رود ضمن حفظ رسالت خود برای شفاف‌سازی در انتشار آمار دقت بیشتری را داشته باشند.

دهقان‌زاده در انتها بیان کرد: برای احیای صنایع تولیدی امروز مصداق‌های زیادی در شهرک صنعتی چناران وجود دارد که با مدیریت‌ جدید شهرک صنعتی چناران و عزم مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان برای رفع موانع تولید در حال فعالیت هستند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج