عضو کمیسیون شهرسازی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اگر در شهر مشهد به سه عنصر شادی، نشاط و اقتصاد توجه شود دیگر با معضلاتی همچون حاشیه‌نشینی در این شهر مواجه نخواهیم بود و معتقدیم که حاشیه‌شهری نباید وجود داشته باشد و تمامی نقاط شهر جزو بدنه شهر باشند.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، امیر شهلا در گفت‌وگو با خبرنگار موج در مشهد، اظهار داشت: آحاد مردم مشهد باید در امر مدیریت این شهر دخیل باشند و ۳.۵ میلیون ساکن شهر مشهد باید در کنار هم قرار بگیرند و منافع عمومی را بر منافع شخصی، فردی، گروهی و جناحی ترجیح دهند و با هم فعل خواستن را صرف کنند.

وی افزود: همه ساکنان شهر امام رئوف و مهربانی‌ها باید در مسیر رشد و توسعه پایتخت فرهنگی جهان اسلام تلاش کنند و مهم‌ترین خواسته مردم شهر مشهد و اعضای شورای پنجم از شهردار این شهر برگرداندن طراوت، نشاط، شادابی، رنگ زندگی و زدودن غبارغم و غمباری و همچنین آشتی‌دادن هنرمندان با شهر مشهد بوده است و باید فرش قرمز را در جهت بازگشت هنرمندان مشهدی به این شهر پهن کرد.

این عضو شورای اسلامی شهر مشهد افزود: باید در جهت بازگشت شهر مشهد، با ساختار فرهنگی و ریشه‌ای‌اش تلاش کنیم.

وی با دعوت از سرمایه‌گذاران مشهدی در مسیر مشارکت طرح‌ها و پروژه‌ها، خاطرنشان کرد: از سرمایه‌گذارانی که به‌خاطر عدم امنیت سرمایه از شهر مشهد به دیگر شهرها نقل مکان کرده‌اند و سرمایه‌شان را در آن شهر هزینه کرده‌اند درخواست داریم که به شهر خود بازگردند و سرمایه‌شان را در شهر خودشان هزینه کنند.

شهلا گفت: مهمترین خواسته ما از سرمایه‌گذاران مشهدی بازگشت به شهر خودشان بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج