مدیر عامل سازمان فردوسهای شهرداری مشهد از راه اندازی سیستم نوبت دهی در سالن پذیرش متوفیات آرامستان بهشت رضا ( ع ) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد به نقل از روابط عمومی سازمان فردوس های شهرداری مشهد ، حسن کریمدادی با بیان این خبر افزود : با توجه به درخواست های مکرر ارباب رجوع و مراجعه کنندگان به آرامستان بهشت رضا ( ع ) مبنی بر ساخت و راه اندازی دستگاه نوبت دهی سازمان فردوسها به جهت رفاه حال شهروندان و مراجعه کنندگان به این مجموعه فرهنگی و معنوی نسبت به ساخت این دستگاه خدمت رسان اقدام کرده است.

وی گفت : این دستگاه در حال حاضر در سالن پذیرش متوفیات آرامستان بهشت رضا ( ع ) نصب و راه اندازی گردیده است که هدف اصلی این پروژه رضایت مندی و به جهت ارتقای سطح خدمت رسانی به مراجعه کنندگان این سازمان و امکان گزارش گیری آماری و توصیفی از نوبت گیرندگان بر اساس نوبت ( تلفنی و اس ام اس و سایت می باشد.

وی تسریع کرد : از مزیت های سیستم نوبت دهی ( مدیریت صف ) این است که به کاربران اجازه می دهد مراجعه کنندگان به مرکز را به طور دلخواه و بر حسب نیاز مرکز دسته بندی نمایند و برای هر دسته از مراجعه کنندگان خاص خود را به طور نا نامحدود تعریف نمایند و صف بندی مراجعه کنندگان و تعریف زیر صف های مربوط به هر نوع صف بندی را انجام داد.

کریمدادی اضافه کرد: از دیگر امکانات و مزیت های این دستگاه می توان به : امکان انتقال بین صف ها ، محدود کردن پذیرش های هر صف، امکان درج تصویر نوبت گیرنده بر روی برگه پرینت ، تعیین شیفت کاری و بازه زمانی، سیستم صف بندی چند مرحله ای، قابلیت تغییر متن برگه پرینت ، امکان تعریف ساعت شروع و پایان و زمان استراحت و... را می توان اشاره کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج