شهردار مشهد با بیان اینکه مدیریت شهری در دوره فعلی به هرآنچه وعده داده عمل کرده است، گفت: امیدواریم با تلاش‌های همکاران در مجموعه شهرداری، تا پایان سال جاری سرانه فضای سبز در کلانشهر مشهد تا 15 مترمربع افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، سید صولت مرتضوی اظهار داشت: همکاران بنده در دوره فعلی مدیریت شهری اقدامات بسیار خوبی در راستای توسعه زیرساخت‌های کلانشهر مشهد انجام گرفته است.

وی افزود: با برنامه‌ریزی گسترده، در طول 3 و نیم سال گذشته، بالغ بر 3 مترمربع به سرانه فضای سبز شهر مشهد افزوده شده است و اقدامات در این بخش با جدیت ادامه دارد.

شهردار مشهد با بیان اینکه مدیریت شهری در دوره فعلی، به هرآنچه وعده داده، عمل کرده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش‌های همکاران بنده در مجموعه شهرداری، تا پایان سال جاری سرانه فضای سبز در کلانشهر مشهد تا 15 مترمربع افزایش یابد.

وی ادامه داد: در سال جاری علاوه بر تلاش برای کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی، در جهت ساماندهی سیستم حمل و نقل شهری با نوسازی و تکمیل ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی گام برداشته خواهد شد.

مرتضوی ابراز کرد: امیدواریم امسال ترافیک در کلانشهر مشهد کاهش یافته و با بهره‌برداری از پروژه‌های ریز و درشت شهری نشاط و خوشحالی در بین مردم ارتقا یابد.

شهردار مشهد با بیان اینکه مشکلات ارباب رجوع باید بیشتر از گذشته حل و فصل شود، ادامه داد: امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نام‌گذاری شده است بنابراین امیدواریم بتوانیم هم به اشتغال و هم به تولید کمک کنیم.

وی با اشاره به بهره‌برداری فاز نخست بوستان ملی چهل بازه اظهار کرد: بسیار خرسندیم که در آستانه میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) برگ دیگری از خدمات شهرداری مشهد در تاریخ خدمت‌رسانی به ثبت رسید.

مرتضوی خاطرنشان کرد: وقتی که ما خوشحالی مردم را می بینیم، احساس می‌کنیم که خداوند تمام نعمت‌هایش را بر ما نازل کرده است. ما رضایت خداوند را در رضایت مردم می‌بینیم و این خوشنودی مردم برای ما فرح‌بخش است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج