معاون توسعه امور ورزش گفت: مشهد کاندیدای برگزاری مسابقات فوتسال زیر ۲۱ سال جام ملت‌های آسیا در اردیبهشت ۹۶ شد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، هوشنگ ولی پور در این خصوص اظهار کرد: طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات فوتسال زیر ۲۱ سال جام ملت‌های آسیا برای اولین بار در اردیبهشت ۹۶ برگزار خواهد شد که دو کشور ایران و تایلند برای کسب میزبانی این رقابت‌ها با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
وی افزود: طبق اعلام فدراسیون فوتبال کشورمان، مشهد و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با عنایت به سوابق و ظرفیت‌هایی که از خود در میزبانی‌های مسابقات قبلی نشان داده به عنوان کاندید برگزاری این رقابت‌ها به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شده است.
ولی پور عنوان کرد: این رقابت‌ها با حضور ۱۶ تیم برگزار خواهد شد و در شهر مشهد از سوی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی دو سالن شهید بهشتی و فیاض بخش برای برگزاری مسابقات و دو سالن کارگران و میثاق برای تمرین تیم‌ها در نظر گرفته شده‌اند و همچنین هتل‌های محل اسکان تیم‌ها شرکت کننده با در نظر گرفتن شرایط و ضوابط همه مشخص شده‌اند.
لازم به ذکر است نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا مهرماه سال جاری با برگزاری اولین دیدار پیش رو تیم فوتسال فرش آرا و تاسیسات دریایی از امکانات و شرایط برگزاری رقابت‌ها در مشهد بازدید خواهند کرد.