نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در آستانه سالروز شهادت حضرت علی(ع) و شهدای هفتم تیر پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی به این شرح است:

باسمه تعالی

بیست و یکم ماه مبارک رمضان، شهادت بزرگ مردی است که تاریخ به عظمت ایمان و صلابتش گواهی می دهد. آن یگانه فرزانه ای که در خانه خدا زاده شد، با خدا زیست و سر بر سجده خدا به استقبال وصالش شتافت. به یقین مولای متقیان(ع) به عنوان والاترین مظهر شهامت و دیانت، الگوی بی بدیلی برای دینداری و شهادت وارستگان در هر عصر و برهه ای است، بر این سیاق جانفشانی و جان نثاری شهدا و ایثارگران معظم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راه دین، عقیده و ولایت مداری نیز برگرفته از این اسطوره بی همتایی است که زبان و کلام از وصف عدالت و بزرگ منشی آن قاصر است.

تقارن سالروز شهات امیرالمومنین(ع) با شهادت شهدای هفتم تیرماه را که در پیروی از آن امام همام مایه سربلندی و غرور این مرزو بوم شدند، گرامی می داریم، بر ساحت ایمان این پاک سیرتان که باریافتگان آستان حقیقت اند، ادای احترام می کنیم و امید که به لطف پروردگار متعال بتوانیم به درک مرتبه ایمانی و رهروی راه آن شهدای بزرگ تاریخ نائل گردیم.(ان شاء الله)

سید محمدعلی شهیدی