مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار شیراز به مناسبت هفته دولت با حضور نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی روز پنجشنبه ۴ شهریور همزمان با سومین روز هفته دولت به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای جنت شهر شیراز ادای احترام کرده و پس از آن در مراسم افتتاح مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار شهر شیراز حضور می‌یابد.

دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر شیراز از دیگر برنامه‌های رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این سفر است.

گفتنی است، مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در فضایی به مساحت بیش از ۳۰ هزار متر مربع و زیر بنای ۱۸ هزار و ۵۰۰ متر مربع در دو بخش توانبخشی و اقامتی و فرهنگی – ورزشی ساخته شده است.

این مجتمع توانبخشی ۱۱۴ تخت خوابه با ظرفیت درمان و اقامت سالانه ۴۰ هزار نفر، شامل مجموعه‌های فیزیوتراپی، آب درمانی و ارتز پروتز می‌شود که در بخش‌های فیزیوتراپی و آب درمانی ظرفیت خدمات رسانی به سالانه ۲۸۰ هزار نفر را داراست و سالن‌های چند منظوره درمانی، سالن بدنسازی، سالن غذاخوری و ۵۲ سوئیت اقامتی با ظرفیت اقامت ۱۱۴ نفر در شبانه روز از دیگر امکانات بخش توانبخشی و اقامتی این مجموعه است.