رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهران از توابع استان ایلام گفت: خدمتگزاری شهیدان رجایی و باهنر اوج افتخار نظام اسلامی ما محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد خضری، با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت، گفت: دولت ما برخاسته از دل مردم، و خدمتگزاری این نمادهای ارزشی از مهمترین الگوگیری های دولتمردان ماست.

وی با اشاره به اینکه دولت ۲۶ هزار شهید تقدیم آرمان های نظام کرده است، گفت: شهیدان رجایی و باهنر از بارزترین شهدای دولت بوده و همین یک افتخار بزرگ محسوب می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهران افزود: تکلیف ما در اجرای برنامه‌های فرهنگی در هفته دولت دو چندان است و بایستی در این راستا اقدامات موثری را انجام دهیم.

خضری افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این هفته مشارکت دارد و اهم فعالیت‌هایی که طی دولت یازدهم انجام شده را در هفته دولت به مردم اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهران با اشاره به مشکلات موجود گفت: دولت تدبیر و امید با این شرایط به مقوله ایثار و شهادت توجه ویژه‌ای کرده است.

این مسئول با بیان اینکه معوقات از مهمترین مطالبات جامعه ایثارگران بوده است، افزود: پرداخت آن توسط دولت تدبیر و امید، کار بزرگی بود.

خضری با بیان اینکه خدمات ارائه شده بنیاد شهید و امور ایثارگران به خانواده شاهد و ایثارگر در دولت تدبیر و امید قابل تحسین است، گفت: دوران هشت سال دفاع مقدس رویداد مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می‌آید و اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهران در ادامه غبارروبی مزار شهیدان، برنامه های دیداری مسئولان با جامعه هدف ایثارگری در قالب طرح سپاس، تبلیغات محیطی، برنامه یادواره شهدا و مسابقه تیراندازی بانوان با اسلحه خفیف را از مهمترین برنامه های این نهاد در هفته دولت برشمرد.