سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: حدادی در بازی با یونان از ناحیه زانو مصدوم شد و پیش از دیدار با مکزیک هم احساس درد می‌کرد و به همین دلیل یک کوارتر روی نیمکت نشست.

به گزارش خبرگزاری موج، درک باوئرمن در خصوص عملکرد تیم ملی بسکتبال مقابل مکزیک در مسابقات انتخابی المپیک اظهار داشت: تیم ما روز گذشته شخصیت خودش را نشان داد و با وجود اینکه ۱۱ امتیاز عقب بودیم، اما بازیکنان با قلب‌شان بازی کردند و توانستند جبران کنند و سازماندهی خوبی داشته باشند.

وی افزود: بیشتر بازیکنان مکزیک در آمریکا بازی کرده‌‌اند و حتی از این کشور در NBA هم حضور دارند. آنها تجربه بهتری نسبت به ما داشتند، اما آمار بازی چندان تفاوتی نداشت. سرمربی تیم ملی بسکتبال در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی می‌افتد که در یک دقیقه آخر بازی برده را می‌بازیم؟ عنوان کرد: نتوانستیم از فرصت‌هایی که داشتیم، استفاده کنیم و یک تخلف ۸ ثانیه داشتیم که توپ را به آنها دادیم. ثانیه‌های آخر هم بسیار حساس است و مانند ضربات پنالتی در فوتبال می‌ماند. اما من به این موضوع نگاه می‌کنم دیداری که عقب بودیم را رساندیم و جلو هم افتادیم و این نقطه وقت ما بود. باوئرمن در خصوص اینکه گفته می‌شود ایران باید این بازی را راحت می‌برد، گفت: این نظر کارشناسان است و ما هم احترام می‌گذاریم. در هر صورت بچه‌های ما زحمت خود را کشیدند. وی درباره نیمکت‌نشینی یک کوارتری حامد حدادی خاطرنشان کرد: حامد در بازی با یونان هم یک مقدار از ناحیه زانو آسیب‌دیدگی داشت و پیش از این بازی هم احساس درد می‌کرد و به همین دلیل به او استراحت دادیم. دیدید که بعد از استراحت آمد و به تیم هم کمک کرد. سرمربی تیم ملی درباره ادامه کار در ایران گفت: این مرحله نخست کار ما بود که در تورین به پایان رسید و کارمان را از هفته آینده از سر خواهیم گرفت. به تورنمنت ویلیام جونز تایوان خواهیم رفت و بعد از مسابقات چلنج کاپ را پیش‌رو داریم. باوئرمن در پایان در پاسخ به این سوال که آیا همین تیم به جام ویلیام جونز می‌رود؟ تصریح کرد: هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌ایم، اما به احتمال زیاد نفرات جوانتری را مانند وحید دلیرزهان، یوسف‌وند، صالح فروتن و سالار منجی و چند بازیکن دیگر را مدنظر داریم.