وزیر خارجه لبنان گفت: اسرائیل مجددا برای توجیه اقدامات تجاوزکارانه خود بهانه تراشی می کند و در جایگاه بین المللی حاضر می شود تا حاکمیت کشورها را نقض کند و فراموش کرده است که لبنان آنرا بیرون رانده و تار و مار کرده و تجاوزش را دفع کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از النشره، جبران باسیل وزیر خارجه لبنان حرفهای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل مبنی بر مقابله با ایران در لبنان-اشاره به حزب الله لبنان- را محکوم کرد و شکست خفت بار تل آویو از لبنانی ها را به وی یادآور شد.

وی افزود: اسرائیل مجددا برای توجیه اقدامات تجاوزکارانه خود بهانه تراشی می کند و در جایگاه بین المللی حاضر می شود تا حاکمیت کشورها را نقض کند و فراموش کرده است که لبنان آنرا بیرون رانده و تار و مار کرده و تجاوزش را دفع کرده است و غافل از این است که زورگویی ها و دوستی های جدیدش(همپیمانی با برخی کشورهای حوزه خلیج فارس) برایش نفعی ندارد.

شایان ذکر است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته در سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل مدعی شد که تل آویو در لبنان و عراق با ایران مقابله خواهد کرد.