دونالد ترامپ بر غیرواقعی بودن آمار نظر سنجی ها نسبت به میزان محبوبیتش واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه هیل، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای بر این تاکید کرد که میزان محبوبیت من بسیار بالاتر از آمار نظرسنجی هاست.

اظهارنظر ترامپ در مورد محبوبیتش

رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد، میزان محبوبیتش نسبت به آنچه که نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد به مراتب بیشتر و بالاتر است و رای دهندگان بدون توجه به آنچه که به ماموران نظرسنجی می‌گویند نهایتا در پای صندوق‌های رای به وی رای خواهند داد.

وی افزود: نظرسنجی جدید صورت گرفته توسط پایگاه راسموسن نشان داد که میزان محبوبیت من در حال حاضر ۵۱ درصد است اما من باید تاکید کنم که میزان واقعی محبوبیت من ۷ یا ۸ درصد بیشتر از این آمار ارائه داده شده است.

وی افزود: شرکت کنندگان در نظرسنجی‌ها نمی‌خواهند در رابطه با این مساله صحبت کنند اما هنگامی که در مقابل دستگاه‌های اخذ رای حاضر می‌شوند به من رای خواهند داد.

براساس نظرسنجی پایگاه راسموسن که روز چهارشنبه صورت گرفت میزان محبوبیت ترامپ ۵۱ درصد است.

ترامپ معمولا نسبت به نظرسنجی‌ها شکاک است اما اخیرا برای جلب نظرات به میزان محبوبیتش به نظرسنجی صورت گرفته توسط پایگاه راسموسن اشاره کرد. میزان محبوبیت وی معمولا در نظرسنجی‌هایی که توسط پایگاه راسموسن انجام می‌شود نسبت به دیگر پایگاه‌های نظرسنجی از جمله گالوپ بیشتر است. به طور مثال نظرسنجی که توسط پایگاه "RealClearPolitics" در روز جمعه صورت گرفت نشان داد که میزان محبوبیت ترامپ ۴۱.۵ درصد است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج