سروزیر ایالت پنجاب بار دیگر ضمن انتقاد از عمران خان از دولت برادر خود دفاع کرد و گفت کابینه نواز شریف شفاف ترین کابینه تاریخ پاکستان بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ای آر وای نیوز، «شهباز شریف» اعلام کرد: بر خلاف احزابی که صرفا شعار می‌دهند، ما در مسیر خدمت به مردم پاکستان رکورد خلق کردیم.

سروزیر ایالت پنجاب گفت: در تاریخ 70 ساله پاکستان حکومت حزب نواز شریف شفاف‌ترین دولت بوده است.

وی با انتقاد به مخالفان دولت گفت: رهبران احزاب مخالف با نشر اکاذیب و شایعات تلاش می‌کنند تا بین مردم ایجاد تفرقه کنند.

برادر نواز شریف رهبر حزب تحریک انصاف را مخاطب قرار داد و گفت: «عمران خان» دائما ما را متهم می‌کند ولی حتی نتوانسته یک پروژه عمرانی را به بهره‌برداری برساند.

عضو ارشد حزب نواز تاکید کرد: حکومت ایالت خیبرپختونخوا به دست عمران‌خان است ولی او نتوانسته اقدامی صورت دهد در حالی‌که اگر از کوه‌ها و رودهای این ایالت استفاده درستی صورت می‌گرفت، مشکل برق و انرژی مردم حل می‌شد.

وی افزود: تلاش خواهیم کرد تا خدماتی صادقانه به مردم ارائه دهیم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

برخی رهبران سیاسی پاکستان معتقدند نخست وزیر آینده که از سوی حزب نواز معرفی می‌شود، شهباز شریف خواهد بود ولی نواز شریف تاکنون به این سخنان واکنشی نشان نداده است.

احزاب مخالف دولت معتقدند بین برادران شریف اختلافاتی رخ داده ولی آنها سعی می‌کنند که این اختلافات رسانه‌ای نشود.

با توجه به نزدیک شدن انتخابات پاکستان یکی از مهم‌ترین چهره‌هایی که احتمال می‌رود نخست وزیر آینده باشد شخص شهباز شریف است، بررسی سخنان و نقل قول‌های او با توجه به اینکه همیشه زیر نظر شخص نواز شریف بوده و در سایه او زندگی می‌کرده اهمیت فراوانی دارد زیرا عده‌ای معتقدند که اختلافاتی بین این دو برادر حاکم شده و ممکن است سبب جدایی آنها شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج