وزیر کشور پیشین پاکستان که انتقادات شدیدی از نواز شریف کرده در آستانه اخراج از مسلم لیگ قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اکسپرس نیوز، «پرویز رشید»، وزیر اطلاع رسانی سابق پاکستان با اعتراض به سخنان و انتقادهای «چوهدری نثار» گفت: هیچ‌کدام از اعضای حزب نواز ،نباید به خود جرات داده و در مورد شخص نواز شریف بدگویی کنند.

وزیر اطلاع رسانی سابق پاکستان تصریح کرد: دیگر زمان آن رسیده که چوهدری نثار از حزب اخراج شود زیرا سخنانی که بر زبان جاری می‌کند با منافع حزب سنخیتی ندارد.

وی با اعلام اینکه یکی از مهم‌ترین دلایل عزلش از سمت وزارت اطلاع رسانی توطئه‌هایی بود که توسط چوهدری نثار انجام شده است بیان کرد: آنها برای جلب رضایت یک عده خاص زمینه عزل مرا فراهم کردند.

پرویز رشید تاکید کرد: اگر افرادی از اعضای حزب موافق اخراج وزیر کشور سابق پاکستان باشند من نیز با آنان همکاری خواهم کرد.

وی چوهدری نثار را به صدور  بیانیه‌هایی متهم کرد که حزب را دچار مشکل کرده و در سخت‌ترین شرایط باعث بدتر شدن اوضاع شده است.

چوهدری نثار سابقه همکاری 35 ساله با نواز شریف را دارد ولی از سال گذشته و همزمان با اوج‌گیری مشکلات حزب نواز، از سمت وزارت کشور استعفا و حمایت خود را از حزب خود قطع کرد.

وزیر کشور سابق پاکستان به همکاری با سازمان‌های حساس این کشور علیه حزب نواز متهم است، و پس از استعفای وی اوضاع دولت پاکستان دائما رو به بدتر شدن است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج