روزنامه آمریکایی واشنگتن پست اعلام کرد تحقیقات رابرت مولر در مورد پرونده مداخلات احتمالی روسیه در انتخابات 2016 آمریکا ممکن است یک سال دیگر زمان ببرد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از پایگاه خبری هیل، این روزنامه با نقل از اشخاصی که به این بررسی‌ها و تحقیقات واقف هستند، به همکاری میان «مایکل فلین»، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا و «جورج پاپادوپولوس»، یکی از معاونان سابق کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا اشاره دارد. هم فلین و هم پاپادوپولوس به اتهامات خود در پرونده رسیدگی به ادعای دخالت روسیه در انتخابات آمریکا اعتراف کرده‌اند.

این گزارش در حالی مطرح شده که وکلای دولت قرار است با رابرت مولر، بازرس ویژه رسیدگی به پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا در روزهای آتی دیدار کنند.

براساس گزارش این روزنامه، این وکلا قرار است از مولر این سوال را بپرسند: «شما تمامی این شاهدان و تمامی این سوابق را دارید. آیا چیز دیگری هم از کاخ سفید می‌خواهید؟»

روزنامه واشنگتن پست ماه گذشته میلادی گزارش داده بود که ترامپ بر این باور است که این تحقیقات رو به اتمام است.

وکلای ترامپ فکر می‌کنند که بازرس ویژه رسیدگی به این پرونده آماده پایان دادن به تمرکزش بر ترامپ است.

ترامپ تاکید دارد که هیچ تبانی میان کمپین انتخاباتی‌اش و کرملین وجود ندارد و گفته که این تحقیقات بهانه‌ای از سوی دموکرات‌هاست که در انتخابات 2016 شکست خوردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج