نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: بگذارید بر سیاست اسرائیل تأکید کنم. ما به رژیمی که مصمم به نابودی دولت یهودی است، اجازه نمی‌دهیم به تسلیحات هسته‌ای دست یابد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با انتشار یک پیام ویدئویی بار دیگر ادعاهای خود مبنی بر حضور نظامی ایران در سوریه و تلاش این کشور برای افزایش نفوذش در سوریه را تکرار کرد.

نتانیاهو که این پیام را برای نشست سابان ارسال کرده بود، در ادامه گفت: بگذارید بر سیاست اسرائیل تأکید کنم. ما به رژیمی که مصمم به نابودی دولت یهودی است، اجازه نمی‌دهیم به تسلیحات هسته‌ای دست یابد.

اجازه نمی دهیم ایران در سوریه آنطور که می‌خواهد حضور نظامی خود را مستحکم کند

وی همچنین گفت: ما به ایران اجازه نخواهیم داد با هدف نابودی دولت ما، در سوریه آنطور که می‌خواهد حضور نظامی خود را مستحکم کند.

بنا بر گزارش منابع محلی، رژیم صهیونیستی صبح روز شنبه منطقه‌ای نزدیک به دمشق را هدف قرار داد. سپس رسانه‌های صهیونیستی به نقل از معارضین سوری مدعی شدند که هدف از این حمله، یکی از پایگاه‌های ارتش سوریه و نیروهای مقاومت بوده است.

 این ادعاها در حالی مطرح می‌شود که مقامات کشورمان همواره تاکید می‌کنند، حضور ایران در سوریه تنها به صورت مستشاری و بنا به درخواست دولت مشروع این کشور بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج