وزارت امور خارجه روسیه ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به منطقه المیدان دمشق تاکید کرد این کشور با هماهنگی دولت سوریه به مبارزه با تروریسم ادامه خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه، وزارت امور خارجه روسیه ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به منطقه المیدان دمشق تاکید کرد این کشور با هماهنگی دولت سوریه به مبارزه با تروریسم ادامه خواهد داد.

روز گذشته یک تروریست تکفیری اقدام به عملیات انتحاری در مرکز دمشق کرد، این حمله انتحاری به مرکز پلیس در محله المیدان صورت گرفت.

تروریست تکفیری سوار بر یک خودروی بمب‌گذاری شده به مرکز پلیس در این مکان حمله کرد،‌ دو تروریست انتحاری دیگر هم خود را در این مکان منفجر کردند، در پی این انفجارها، این مرکز هدف حملات مسلحانه قرار گرفت.

عملیات انتحاری روز گذشته را سه تروریست انجام داده‌ اند که اولین حمله در نوع خود است که از چند ماه پیش اطراف پایتخت را هدف قرار می‌دهد.

این حملات با یک خودروی بمب‌گذاری شده آغاز شد که در اطراف محله المیدان منفجر شد و پس از آن، یک تروریست انتحاری خود را در نزدیکی بخش پلیس المیدان منفجر کرد، آنگاه سومین تروریست انتحاری از تجمعی که در نتیجه انفجارهای قبلی به وجود آمد، سوء‌ استفاده کرده و خود را در داخل مرکز پلیس منفجر کرد.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج