یک منبع امنیتی عالی رتبه در وزارت کشور مصر اعلام کرد، در جریان تیراندازی در عملیاتی در محله عجوزه در استان جیزه، ۹ تن از تروریست‌ها کشته و پنج تن از نیروهای امنیتی زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم، این منبع امنیتی عالی رتبه در گفت‌وگوی مطبوعاتی تشریح کرد، اطلاعات موثق  در این خصوص در اختیار بخش امنیت ملی قرار گرفته بود مبنی بر اینکه گروهی از عناصر تروریسم در داخل دو آپارتمان در خیابان "سکة البیضاء" در منطقه "ارض اللواء" در محله عجوزه جهت انجام برخی از عملیات تروریستی پنهان شده‌اند.

به گفته این منبع، به دنبال صدور مجوز اقدامات امنیتی لازم از سوی دادستانی عالی امنیت کشور ماموریت دستگیری نیروهای تروریست با مشارکت بخش امنیت مرکزی ابلاغ شد و با نزدیک شدن نیروهای امنیتی به یکی از آپارتمان‌ها، تروریست‌ها شروع به تیراندازی کردند لذا نیروهای امنیتی هم مجبور به تیراندازی شدند و یکی از عناصر تروریست در آپارتمان دیگر بسته انفجاری را منفجر کرد.

این منبع افزود: همچنین تعدادی اسلحه، مهمات، مواد منفجره و اسناد مربوط به تروریست‌ها از داخل دو آپارتمان کشف و ضبط شد که در این خصوص نیز اقدامات قانونی لازم اتخاذ شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج