سخنگوی حماس تمامی سازمان‌ها و نهادهای فلسطینی و جریان ها و گروه‌های ملی و اسلامی را به بازسازی خانه‌های تخریب شده فلسطینیان فراخواند.

به گزارش خبرگزاری موج، حسام بدران سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تاکید کرد که سیاست های دشمن صهیونیستی مبنی بر تخریب منازل مبارزان فلسطینی در کرانه باختری هرگز موجب دست کشیدن آن ها از مقاومت نمی شود. وی پایداری فلسطینی و همدلی و همکاری آنان برای بازسازی خانه های ویران شده را ستود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، بدران امروز جمعه در اظهاراتی مطبوعاتی تصریح کرد که تخریب منازل 5 نفر از مجریان عملیات های مقاومتی در شهرک دیر ابو مشعل، کوبر و سلواد در هفته گذشته موجب ثبات و پایداری هرچه بیشتر ملت فلسطین در برابر اشغالگران خواهد شد.

بدران افزود که دشمن صهیونیستی قبلا نیز این سیاست را در پیش گرفته و مبارزان مقاومت و خانواده هایشان به این رژیم ثابت کرده اند که سیاست مجازات دسته جمعی و تخریب منازل راه به جایی نمی برد و تنها موجب اصرار بیشتر فلسطینیان بر مقابله با این رژیم و بازپس گیری حقوق سلب شده خویش خواهد شد.

وی پایداری فلسطینیان و به ویژه خانواده های مبارزان مقاومت و همکاری فلسطینیان برای بازسازی منازل تخریب شده آنان را ستود و آن را دلیلی بر هوشیاری و آگاهی فلسطینیان و تاکید بر ضرورت وحدت ملت فلسطین برای مقابله با دشمن دانست.

سخنگوی حماس تمامی سازمان ها و نهادهای فلسطینی و جریان ها و گروه های ملی و اسلامی را به بازسازی خانه های تخریب شده فلسطینیان فراخواند و از تشکیلات خودگردان نیز خواست در مسیر برملا کردن تجاوزات دشمن صهیونیستی علیه ملت فلسطین گام بردارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج