جنبش مقاومت اسلامی( حماس) به رژیم صهیونیستی نسبت به تداوم آزمایش های موشکی خود در باریکه غزه هشدار داد و اعلام کرد که اجازه نمی دهیم غزه میدان آزمایش تسلیحات صهیونیستی باشد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، فوزی برهوم سخنگوی حماس در واکنش به حملات و بمباران های شامگاه دیروز سه شنبه ارتش صهیونیستی علیه غزه تصریح کرد که اجازه نمی دهیم غزه میدان آزمایش تسلیحات جنگی رژیم صهیونیستی باشد.

برهوم خاطر نشان کرد که رژیم صهیونیستی در ادامه تجاوزات خود علیه باریکه غزه، به عمد پایگاه های مقاومت در غزه را هدف قرار می دهد و این اقدامی خطرناک است که مسئولیت تمامی تبعات آن بر عهده این رژیم است.

جنگنده های رژیم صهیونیستی شامگاه سه شنبه تعدادی از پایگاه های مقاومت فلسطین در نوار غزه را بمباران کردند که در نتیجه آن 3 نفر زخمی شدند.

ایمن سحبانی مدیر اورژانس باریکه غزه اعلام کرد که 3 نفر از مجروحان بمباران های اخیر رژیم صهیونیستی علیه غزه به بیمارستان شفا انتقال داده شده اند که یکی از آنها جوانی 26 ساله است که در اثر اصابت ترکش به سرش زخمی شده است.

بمباران نوار غزه

سحبانی در گفتگو با خبرنگار مرکز اطلاع رسانی فلسطین خاطر نشان کرد که حال این جوان فلسطینی وخیم است و در کما به سر می برد و تیم های پزشکی سعی در نجات جان وی را دارند.

جنگنده های صهیونیستی در بمباران های شامگاه سه شنبه یک پایگاه مقاومت در غرب شهر غزه را هم هدف قرار دادند و خبرنگار مرکز اطلاع رسانی فلسطین گزارش داد که در این حمله یک پایگاه گردان های  شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی در غرب برج های مقوسی در غزه هدف قرار گرفته است.

جنگنده های صهیونیستی در شمال باریکه غزه نیز، یک پایگاه مقاومت را دست کم با یک فروند موشک هدف قرار دادند. منابع پزشکی پس از این بمباران شدید ارتش صهیونیستی از زخمی شدن یک شهروند فلسطینی و نیز ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان خبر دادند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج