گزارش یک شبکه تلویزیونی متعلق به رژیم صهیونیستی حاکی از وضعیت معیشتی بسیار بد نوار غزه و بی برنامگی این رژیم برای مقابله با وضعیت فعلی است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، در این گزارش آمده است که اوضاع اقتصادی و معیشتی حاکم بر نوار غزه از زمان آغاز محاصره رژیم صهیونیستی علیه این منطقه که در پی پیروزی جنبش مقاومت اسلامی "حماس" در انتخابات پارلمانی سال 2006 و سیطره آن بر باریکه غزه از سال 2007 شکل گرفت، فوق العاده سخت است.

در ادامه این گزارش آمده است که حماس تاکنون در برابر این فشارها تسلیم نشده و به هیچ قیمتی هم تسلیم نخواهد شد و در برنامه های آن چیزی به نام "خلع سلاح در مقابل بهبود وضعیت اقتصادی" وجود ندارد و همگان در داخل رژیم صهیونیستی جزئیات دقیق حوادث و تحولات جاری در نوار غزه و مشکلات انسانی این منطقه را می دانند و آمار و اطلاعات مربوط به آنرا در اختیار دارند و حتی می دانند که شاید این وضعیت منجر به انفجار اوضاع غزه شود.

این گزارش به نقل از "سامی ترگمان" فرمانده سابق جبهه جنوبی ارتش صهیونیستی آورده است که «حماس چیزی برای از دست دادن در صورت ورود به عرصه جنگ جدید در غزه ندارد و باریکه غزه مانند آتشفشانی است که هر لحظه می تواند منفجر شود.»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج