معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در نوار غزه تاکید کرد که مردم غزه در کنار ساکنان قدس در نبرد دفاع از قدس و مسجد الاقصی ایستاده اند و هرگز پشت آن ها را خالی نمی کنند. وی تاکید کرد که دشمن صهیونیستی با همکاری برخی فلسطینیان وطن فروش سعی در اجرای توطئه های خود علیه قدس و ساکنان آن را دارد.

به گزارش خبرنگار حوزه بین الملل خبرگزاری موج به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، خلیل حیه تاکید کرد که مردم غزه در کنار ساکنان قدس در نبرد دفاع از قدس و مسجد الاقصی ایستاده اند و هرگز پشت آن ها را خالی نمی کنند. وی تاکید کرد که دشمن صهیونیستی با همکاری برخی فلسطینیان وطن فروش سعی در اجرای توطئه های خود علیه قدس و ساکنان آن را دارد.

حیه تصریح کرد که ما هرگز نصب دوربین های مداربسته در مقابل باب الاسباط را که از گیت های امنیتی نصب شده در ورودی های مسجد الاقصی نیز بدتر است، نخواهیم پذیرفت و با هر اقدامی که موجب ایجاد تغییر در وضعیت حاکم بر مسجد الاقصی شود، قاطعانه مخالف هستیم.

حیه خطاب به دشمن صهیونیستی گفت که هم دوربین های هوشمند و هم گیت های امنیتی نابود خواهد شد و به یاری خداوند این رژیم نیز همراه با آن نابود خواهد شد.

لازم به ذکر است که نصب گیت های امنیتی در ورودی های مسجد الاقصی خشم گسترده فلسطینیان را در پی داشته است و این مساله زمینه ساز درگیری های شدید در قدس شده که تاکنون 5 شهید و بیش از 1000 مجروح حاصل این درگیری ها بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج