سرویس بین الملل- امام جمعه مزار شریف گفت: حضرت امام خمینی (ره) از چهره هایی است که مقابل ظلم و ستم قدرتمندان دنیا، ایستادگی کرده و مستضعفان جهان، مخصوصا جامعه اسلامی را از ظلم ستمکاران، رهانیدند ه است.

به گزارش خبرنگار حوزه بین الملل خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری افغانستان، سید حیدر هاشمی افزود: رجال سیاسی و اندیشمندان جهان بشریت، سرمایه های بزرگ انسانی هستند و حضرت امام خمینی (ره) از جمله این اندیشمندان به حساب می آید.

وی همچنین تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره) از چهره هایی است که در مقابل ظلم و ستم قدرتمندان دنیا، ایستادگی کرده و مستضعفان جهان، مخصوصا جامعه اسلامی را از ظلم ستمکاران، رهانیدند.
خطیب امام جمعه مزار شریف افزود: وی در ادامه گفت: هستی یک انسان که اعتقاد به خدا و آخرت دارد؛ دینش است اما گاهی دشمن شبهه ای را بر علیه دین ایجاد می کند که خطرناک تر از جنگ های رو در رو و آشکار است، زیرا مردم عادی به اهداف آن پی نمی برند.

وی در پایان گفت: نگفتن و کتمان حق یکی از راه های پیروزی باطل بر حق است. لذا کسانی که جایگاه، قدرت و رسانه دارند و حقایق را به مردم نمی گویند؛ در واقع آنها کتمان حق کردند و در آینده در قبال دین، جامعه و نسل آینده مسوولیت دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج