سرویس بین الملل- عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تاکید کرد که بسته شدن درهای مسجد الاقصی به روی نمازگزاران فلسطینی از زمان اشغال قدس و عکس العمل ضعیف و کم رنگ امت اسلامی و عربی در قبال این مساله مایه تاسف است.

به گزارش خبرنگار حوزه بین الملل خبرگزار ی  موج به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، موسی ابومرزوق صبح امروز شنبه در توئیتی در صفحه شخصی خود در فیسبوک تصریح کرد که دشمن صهیونیستی برای نخستین بار درهای مسجد الاقصی قبله نخست مسلمانان و سومین حرم شریف را بست، پس رشادت و مردانگی مسلمانان کجا رفت؟ یا شاید اظهارات اخیر سفیر عربستان در الجزایر علیه حماس و مقاومت فلسطین کفایت می کند؟

سامی صالح سفیر عربستان در الجزایر اخیرا در برنامه ای تلویزیونی گفته بود که قطعا حماس جنبشی تروریستی است.

دشمن صهیونیستی روز گذشته پس از عملیات استشهادی 3 جوان فلسطینی در محوطه های مسجد الاقصی که به شهادت هر 3 نفر و هلاکت 2 نظامی اسرائیلی منجر شد، برای نخستین بار درهای مسجد الاقصی را به روی مسلمانان بست و مانع از برگزاری نماز جمعه در این مسجد شد.

کشورهای اسلامی و عربی صرفا به صدور بیانیه و محکومیت این اقدام رژیم صهیونیستی بسنده کرده و تاکنون هیچ اقدام عملی برای بازگشایی درهای مسجد الاقصی انجام نداده اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج