سرویس بین الملل- یک فرمانده نیروهای حشد شعبی در مرز عراق و سوریه تاکید کرد نیروهای عراقی به پیروزی‌های درخشان بر تروریست‌ها دست یافته‌اند و داعشی‌ها آخرین نفس‌های خود را می‌کشند.

به گزارش خبرگزاری موج، اینجا آخرین نقطه عراق در منطقه البعاج-قیروان است که آن سوی مرز در سوریه، شهر الحسکه قرار دارد که فاصله آن تا این منطقه تقریبا 60 کیلومتر است، نیروهای حشد شعبی، یگان ویژه حضرت علی اکبر(ع) در شمال عراق در این منطقه مستقر هستند، نیروهای ارتش سوریه به مرز الولید در استان الرمادی عراق به هم رسیده‌اند. 

اینجا نیروهای عراقی مستقر هستند اما تقریبا در پانصد متری نیروهای حشد شعبی، تروریست‌های داعشی مستقر هستند.

یک فرمانده حشد شعبی در این منطقه می‌گوید: درباره عملیات اخیر باید بگویم پیروزی‌های درخشانی به دست آوردیم، تلاش‌های نیروهای عراقی با حشد شعبی و تمام نیروها و امکانات متحد شد تا داعش متجاوز به صورت نهایی از عراق بیرون رانده شود و این حملات آخرین حملات است.ما پیروزی‌های پیاپی را به دست می‌آوریم و به زودی پیروزی نهایی را به جهان اسلام بشارت خواهیم داد،ان شاء‌الله به زودی همه چیز تمام خواهد شد.

وی افزود: وضع داعش مثل آخرین نفس‌زدن محتضر است، داعشی‌ها آخرین نفس‌های خود را می‌کشند، این حملات داعش آخرین حملات آنها همانند حالت محتضر است،، حملات داعش حملات خجالت آور است، آنها هر از چند گاهی دست به حمله می‌زنند، اما نیروهای ما آنها را تار و مار می‌کنند و اجسادشان بر روی زمین مانده است به طوری که نمی‌توانند اجساد کشته‌هایشان را با خود ببرند.

این رزمنده حشد شعبی تصریح کرد: ما اکنون در نزدیکی مرزهای سوریه هستیم، میان ما و مرزهای سوریه چند متر بیشتر فاصله نیست، مرزها بسیار نزدیک است، ان‌شاء‌الله آخرین حملات را شاهد هستیم، به زودی پیروزی نهایی را به جهان اسلام بشارت خواهیم داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج