سرویس بین الملل- «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی با مستمسک قرار دادن شلیک یک خمپاره از خاک سوریه به منطقه اشغالی جولان تهدید کرد، به هر گونه شلیک به خاک فلسطین اشغالی به شدت پاسخ می دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری فلسطینی معا، نتانیاهو گفت: هر گونه تیراندازی و یا شلیک گلوله به خاک خود (سرزمین های اشغالی فلسطین) هرگز نمی پذیریم و به شدت با هر گونه تیراندازی و یا شلیک توپ و خمپاره پاسخ می دهیم.

به دنبال ادعای شلیک چند گلوله توپ از طرف خاک سوریه به سمت فلسطین اشغالی، هواپیماهای رژیم صهیونیستی روز گذشته (شنبه) به اهداف نظامی در سوریه در بلندی های جولان حمله کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده که هواپیماهای این رژیم مواضعی را در سوریه هدف قرار داده اند که از جمله آن دو تانک سوری مورد هدف قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی در خصوص شلیک 10 گلوله توپ از مرزهای سوریه به سمت سرزمین های اشغالی به نیروهای ناظر سازمان ملل شکایت کرده است.

سوریه اعلام کرده که این آتشباری به خطا صورت گرفته است.

با آغاز بحران سوریه در اسفند سال 89، رژیم صهیونیستی بارها در حمایت از تروریست های تکفیری مواضع ارتش سوریه را بمباران کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج