سرویس بین الملل- سید عیسی حسینی مزاری، دبیرکل حزب اسلامی تبیان افغانستان گفت: ریشه رژیم صهیونیستی این غده سرطانی منطقه باید خشکانده شود.

به گزارش خبرنگار حوزه بین الملل خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری افغانستان، سید عیسی حسینی مزاری دبیرکل حزب اسلامی تبیان افزود: در قرآن کریم آیات زیادی است که به اهمیت بیت المقدس صریحا یا تلویحا اشاره دارد.

به گفته ایشان، روایات زیادی نیز در این زمینه وجود دارد از جمله حضرت رسول خدا(ص) در اهمیت بیت المقدس گفته است، در دنیا چهار شهر بهشتی وجود دارد، مکه، مدینه، بیت المقدس، منصوره.

به گفته رییس خبر گزاری صدای افغان(آوا)، اشغال فلسطین و حاکمیت رژیم صهیونیستی در منطقه از دو جهت ایجاد ناامنی می کند اول اینکه نفس ادامه کشتار مسلمانان فلسطین و تخریب منازل آنان توسط این رژیم برای مسلمانان آزار دهنده است و دیگر اینکه اگر اسرائیل آزاد گذاشته شود آرمان تسلط از بحر تا نهر را تحقق خواهد بخشید و بخش هایی از کشورهای اسلامی را با خطر مواجه می کند ازین رو باید از توسعه طلبی آن جلوگیری و اصولا ریشه این غده سرطانی از قلب جهان اسلامی خشکانده شود.

به گفته ایشان، امام خمینی(ره) نیز با توجه به اهمیت و محوریت اسلام تمام مسلمانان را به حمایت از مردم فلسطین و دفاع از بیت المقدس فرا خواند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج