سرویس بین الملل-ده ها هزار نفر از شهروندان فلسطینی از مناطق مختلف اراضی اشغالی فلسطین در مراسم شب قدر در مسجد الاقصی در قدس اشغالی در میان تدابیر شدید امنیتی رژیم صهیونیستی شرکت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، صدها هزار نفر از نمازگزاران فلسطینی از مناطق مختلف سرزمین اشغالی فلسطین شب گذشته در میان تدابیر شدید امنیتی رژیم صهیونیستی در مراسم شب قدر (بیست و هفتم) ماه مبارک رمضان شرکت کردند.

این در حالی است که طبق تدابیر رژیم صهیونیستی مردان زیر 40 سال و کودکان بالای 12 سال سن اجازه ورود به این شهر را ندارند. 

پلیس رژیم صهیونیستی دیروز چهارشنبه به بهانه تلاش برخی جوانان برای اخلال در نظم عمومی، اعلام کرده بود که محدودیت های شدیدی بر ورود نمازگزاران به مسجد مبارک الاقصی اعمال خواهد کرد.

رژیم اشغالگر قدس همچنین برخی جاده ها و خیابان ها را بسته و قدس را به پادگان نظامی تبدیل کرده بود؛ به طوری که هزاران نفر از عناصر پلیس و یگان های ویژه در مناطق شرق قدس و به ویژه بخش قدیمی آن مستقر شده بودند.

در همین حال، شخصیت های دینی و موسسات مختلف فلسطینی از جمله موسسه اوقاف و آثار باستانی 'الاقصی' اقشار مختلف ملت فلسطین را به برگزاری مراسم احیای شب قدر در مسجد مبارک الاقصی در قدس اشغالی فراخوانده بودند. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج