سرویس بین الملل- یک افسر سابق رژیم صهیونیستی اذعان کرد که خود شخصا بارها دست به کارها و اقداماتی غیر اسانی علیه فلسطینیان زده است.

به گزارش خبرنگار حوزه بین الملل خبرگزاری موج به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، یهودا شائول موسس و بنیانگذار سازمان اسرائیلی شکست سکوت که شمار زیادی از نظامیان و افسران اسرائیلی مخالف اشغال سرزمین های فلسطینی در آن عضویت دارند، اذعان کرد که ارتش رژیم صهیونیستی بارها برای سیطره بر فلسطینیان راهکارهای مختلفی را در پیش گرفته و از این طریق ترس و وحشت را در میان فلسطینیان ایجاد کرده است. او تصریح کرد که ارتش بارها از فلسطینیان به عنوان سپر انسانی استفاده کرده است.

این افسر صهیونیستی به منظور سلب مشروعیت از رژیم صهیونیستی در سرتاسر جهان این مصاحبه را انجام داده است

شائول خدمت نظامی را به مدت 3 سال در الخلیل سپری کرده است و اکنون ریاست سازمان "شکست سکوت" را بر عهده دارد.

وی می گوید که در جریان بازداشت فلسطینیان، ارتش بارها از آنان به عنوان سپر انسانی استفاده می کرد و اینگونه طرح ریزی کرده بود که فلسطینیان تحت تعقیب را وادار به تیراندازی کند تا فلسطینیانی که از آن ها به عنوان سپر انسانی استفاده شده بود، هدف قرار گیرند.

یهودا شائول  ادامه داد که نظامیان صهیونیست اقدام به شلیک گاز اشک آور می کردند و ایست بازرسی هایی را نیز صرفا با هدف تحقیر و توهین به فلسطینیان ایجاد می کردند.

شایان ذکر است که چند هفته پیش در جریان سفر وزیر خارجه آلمان به فلسطین اشغالی اختلاف و تنش شدید میان او و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی ایجاد شد.

دلیل این اختلاف آن بود که وزیر خارجه آلمان قبل از دیدار با نتانیاهو با دو موسسه حقوقی صهیونیستی غیر دولتی "شکست سکوت" و "بیت سیلم" دیدار کرده بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج