عکسی که جزء یکی از اسناد پلیس محسوب می شود و به حادثه بمبگذاری انتحاری در سالن «منچستر ارنا» انگلستان باز می گردد از سوی روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، «ترزا می» نخست وزیر انگلستان قرار است امروز پنجشنبه در نشست تابستانه ناتو که در بروکسل انجام می شود، مراتب اعتراض خود را از بابت افشای عکسی که معلوم نیست چگونه سر از رسانه های آمریکایی درآورده، به دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اعلام کند.

گفتنی است این عکس که جزء یکی از اسناد پلیس محسوب می شود، به حادثه بمبگذاری انتحاری در سالن «منچستر ارنا» انگلستان باز می گردد که از سوی روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» منتشر شده است.

انتشار این عکس که بقایای به جا مانده از انفجار را به نمایش می گذارد، خشم مقامات لندن را برانگیخته است.

انفجار منچستر ارنا که دوشنبه شب اتفاق افتاد، نتیجه اقدام یک عامل انتحاری به نام «سلمان رمضان عابدی» است که زاده انگلستان اما لیبیایی تبار بود.

این حمله انتحاری 22 کشته و حدود 59 زخمی در پی داشت.

گفتنی است به باور انگلیسی ها، قوه مجریه آمریکا و نه لزوما کاخ سفید مسئول افشای عکس محل انفجار است.

این در حالی است که پلیس انگلستان به طور همزمان مشغول تحقیق پیرامون وبسایتی است که با عامل انتحاری در اتباط بوده است.

تا کنون 6 نفر از جمله برادر بزرگ عابدی در ارتباط با انفجار منچستر ارنا بازداشت شده اند.

نیویورک تایمز از جمله رسانه های منتقد دولت ترامپ است و شاید انتشار این عکس، بهانه ای به رئیس جمهور آمریکا بدهد تا بار دیگر عملکرد رسانه ها را زیر سوال ببرد.

ترامپ از زمان به دست گرفتن زمام امور، نام خود را به عنوان ستیزه جو ترین رئیس جمهوری آمریکا در برخورد با اصحاب رسانه ثبت کرده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج