سرویس بین الملل- شبکه تلویزیونی 'سی ان ان' انتخابات ریاست جمهوری ایران را در صدر اخبار خود قرار داده و گزارش داد: رهبر عالی ایران (حضرت) 'آیت الله علی خامنه ای' جزو اولین نفراتی بود که رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش خبرگزاری موج، شبکه خبری «سی ان ان» آمریکا خبر مربوط به انتخابات ریاست جمهوری ایران را پس از خبر مربوط به رئیس جمهوری آمریکا در صدر خبرهای خود قرار داد و اعلام کرد: رهبر عالی ایران (حضرت) آیت الله علی خامنه ای درحالی جز اولین نفرات در ایران بود که رای خود را به صندوق انداخت که از ساعاتی پیش حوزه های رای گیری در ایران باز شده است.

سی ان ان می افزاید: حسن روحانی یکی از نامزدهای ریاست جمهوری است که به دنبال دومین دور ریاست جمهوری خود بوده و رقیب اصلی وی ابراهیم رئیسی است.

به گزارش ایرنا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در نخستین دقایق آغاز انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در پای صندوق رای حضور یافتند و در جمع خبرنگاران فرمودند: خدای بزرگ را بر نعمت مردم سالاری و انتخابات حضور مردم سپاسگزاری می کنم، نعمت بزرگی است.

ایشان ادامه دادند: بحمدلله مردم ما شکرگزار این نعمت هستند، می بینید که (در انتخابات) شرکت می کنند و توصیه من این است که هر چه بیشتر شرکت کنند و هر چه زودتر پای صندوق ها بیایند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران همزمان با پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح امروز (جمعه) 29 اردیبهشت آغاز شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج