سرویس بین الملل- رسانه های کویت در بازتاب انتخابات ریاست جمهوری کشرومان اعلام کردند: انتخابات ایران با شور فراوان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، رسانه های خبری و نشریات کویت در روند رصد اخبار انتخاباتی کشورمان با ارائه بازتاب گسترده ای در زمینه آخرین فعالیت های غیر تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پیش از روز رأی گیری، شور و هیجان ایرانی ها را برای حضور در پای صندوق های رأی ارزیابی کردند.

منابع خبری کویت، در گزارش های منتشره در این زمینه احیای مسایل اقتصادی و اهتمام به رویکرد اقتصاد مقاومتی را مهم ترین محورهای مد نظر نامزدهای انتخاباتی عنوان می کنند.

رسانه های لبنانی هم در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایران به تحلیل و گمانه زنی ها درباره ابعاد و نتایج این انتخابات پرداختند.

این منابع خبری در ادامه پوشش تحولات انتخابات کشورمان، با انتشار گزارش هایی با عناوینی مانند 'کارزار بین سید و شیخ' و یا 'دموکراسی بالغ' آخرین موضع گیری های نامزدها قبل از آغاز سکوت تبلیغاتی را ارزیابی و تحلیل کردند.

رسانه های جمهوری آذربایجان نیز با پیگیری روند این جریان سیاسی مهم کشورمان، گزارش هایی را منتشر و یکی از این منابع خبری در مطلبی زیر عنوان 'انتخابات ریاست جمهوری ایران نشانه بارز دموکراسی اسلامی'، نوشت: ایران از کشورهای کم نظیر جهان است که در آن وحدت و همدلی ملت و رهبر حاکم بوده و این وحدت دلیل اصلی قدرت و ایستادگی جمهوری اسلامی در برابر تحریم‌های طولانی غرب و رسیدن به خودکفایی، دستاوردهایی در حوزه فنآوری‌های پیشرفته، اجرای برنامه هسته‌ای مسالمت آمیز و تقویت قدرت دفاعی خود است.

۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزار و ۲۳۴ نفر واجد شرایط حضور در انتخابات امروز هستند که از این تعداد یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ نفر رأی اولی خواهند بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج