سرویس بین الملل- خوی کشتار مردم مظلوم فلسطین در ذهن سران صهیونیستی و نمایندگان مجلس این رژیم ( کنست) همواره موج می زند.

به گزارش خبرنگار حوزه بین الملل خبرگزاری موج به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «بتسلیل سموتریچ» معاون رئیس کنست رژیم صهیونیستی دو هفته پیش در سخنانی در جمع اعضای جریان های مذهبی راست گرای صهیونیستی گفته بود که حل منازعه فلسطین 3 راه حل دارد: 1:  بیرون راندن دسته جمعی فلسطینیان از شهر و دیار خود 2: ماندن آن ها در خانه هایشان و محروم شدن از هرگونه حقوق و امکانات 3: قتل و کشتار دسته جمعی آنان.

این در حالی است که ایلیت شاکید وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی نیز روز گذشته از دولت این رژیم خواست به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در جریان سفر به فلسطین اشغالی ابلاغ کند که تشکیل کشور فلسطین در شرایط کنونی غیر ممکن خواهد بود.

سموتریچ یک صهیونیست تندرو و جنایتکار از حزب خانه یهودی و بنیانگذار گروهک تروریستی صهیونیستی "رعافیم" است که فلسطینیان را در اراضی اشغالی مورد حمله و آزار و اذیت قرار می دهد و بارها اقدام به قتل و کشتار فلسطینیان کرده است. او همچنین طراح بسیاری از قوانین نژاد پرستانه در کنست است که آخرین نمونه آن قانون مصادره اراضی تحت مالکیت فلسطینیان در کرانه باختری بود و کنست نیز چند ماه پیش آن را به تصویب نهایی رساند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج