سرویس بین الملل- «ناصر اللحام» رئیس خبرگزاری فلسطینی معا گفت: مذاکرات

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری معا، مذاکرات فشرده و مستقیم با مقامات رژیم صهیونیستی با هدف در خطر نیفتادن جان اسیران فلسطینی و حمایت از سلامت آنان در حال انجام است.

وی اظهار داشت: اداره زندان های رژیم صهیونیستی تا این لحظه هیچ گونه مذاکره ای با اسیران فلسطینی اعتصاب غذا کننده در داخل زندان های این رژیم انجام نداده، به خصوص که گلعاد اردان وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با مساله مذاکره با اسیران فلسطینی به شدت مخالف است.

مقامات تشکیلات خودگردان و طرف های فلسطینی در خارج از زندان با طرف های بین المللی و سازمان های جهانی به منظور فشار آوردن به رژیم صهیونیستی برای حل و فصل مساله اسیران اعتصاب کننده غذا تماس گرفته اند.

اللحام گفت: خواسته های اسیران فلسطینی درخواست های عجیبی نیست و رژیم صهیونیستی به راحتی می تواند برخی از آنها را مثل تماس تلفنی با خانواده به اجرا بگذارد.

وی درباره سفر محمود عباس به واشنگتن نیز گفت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خواستار حمایت از رهبران فلسطینی است و 23 ماه می جاری به بیت لحم سفر خواهد کرد.

اسیران فلسطینی محبوس در زندان های رژیم صهیونیستی از 28 فروردین دست به اعتصاب غذای نامحدود زده اند تا اعتراض خود را نسبت به شرایط نامساعد زندان های این رژیم اعلام کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج