سرویس بین الملل- روحانی در آخرین مناظره، از سوی دیگر نامزدها و به علت اینکه برجام نفعی به مردم ایران نرسانده است مورد انتقاد قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، نشریه انگلیسی تلگراف در گزارشی از انتخابات ریاست جمهوری کشورمان نوشت که روحانی در آخرین مناظره، از سوی دیگر نامزدها و به علت اینکه برجام نفعی به مردم ایران نرسانده است مورد انتقاد قرار گرفت.

به نوشته این نشریه، رئیس جمهوری کنونی بخت بیشتری از سایر رقبا دارد، اما ناکامی در کسب دستاوردهای اقتصادی پس از برجام، فرصت را برای رقبای وی فراهم کرده است.

تلگراف نوشت که بحران اقتصادی ایران را در بی‌خانمان‌هایی که در گورها می‌خوابند، همچنین جستجوی فقرا و جوانان و کهنسالان در سطل‌های آشغال برای یافتن غذا یا پاک کردن شیشه خودرها برای به دست آوردن اندکی پول می‌توان مشاهده کرد.

این نشریه انگلیسی همچنین نوشت که هفته پیش، خودروی حامل رئیس جمهوری از سوی معدن‌کاران معترض لگدکوب شد، جایی که معدن‌کاران توانستند شکایت و اعتراض خود را نسبت به تأخیر در پرداخت حقوق‌ها و مزایا بیان کنند.

این در حالی است که این نشریه عنوان کرده است که تلاش روحانی برای انتخاب دوباره در شرایطی است که یک عدم علاقه (و بی‌توجهی) گسترده‌ای در بین رأی‌دهندگان جوان وجود دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج