حساب‌های کاربری فارسی متعلق به مقاومت اسلامی نُجَبا طی روزهای اخیر یکی پس از دیگری در شبکه‌های اجتماعی در حال مسدود شدن است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دفتر جنبش مقاومت اسلامی نجبا در ایران، درحالی که صفحات تروریست‌های تکفیری در شبکه‌های اجتماعی دنیا به زبان‌های مختلف درحال افزایش است، فیسبوک و اینستاگرام برای سومین بار صفحه فارسی متعلق به 'دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَبا- نمایندگی ایران' را مسدود و از دسترس مخاطبان خارج کردند.
بر اساس این گزارش، حساب‌های کاربری فارسی متعلق به مقاومت اسلامی نُجَباء طی روزهای اخیر یکی پس از دیگری در شبکه‌های اجتماعی در حال مسدود شدن است.
صفحات این جنبش اسلامی در اینستاگرام و فیسبوک به ترتیب هر کدام با 16 هزار و 5 هزار دنبال کننده فارسی زبان از دسترس مخاطبان خارج شد. این درحالی است که حساب‌های کاربری متعلق به گروه‌ها و گروهک‌های تروریستی در شبکه‌های اجتماعی دنیا روز به روز در حال افزایش است.
موج فیلترینگ رسانه‌ای علیه نُجَباء از زمان اعلام خبر تشکیل سپاه جولان تشدید یافته و روز به روز رسانه‌های وابسته به معاندین و سردمداران غربی عربی عبری آنان گزارش‌های غرض ورزانه‌ای را نسبت به این گروه مقاومت اسلامی منتشر می‌سازند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج