مرکز حقوق بشر بحرین در صفحه رسمی خود در توئیتر ضمن انتقاد شدید از اقدامات ضد حقوق بشری رژیم آل خلیفه، نسبت به وضعیت وخیم «ناجی فتیل» فعال حقوق بشری این کشوردر زندان های آل خلیفه، اعتراض کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، مرکز حقوق بشر بحرین در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: این فعال حقوق بشری به دلیل اتهامات بی اساس از سوی رژیم آل خلیفه به 15 سال زندان محکوم شده است.
این مرکز حقوق بشری در ادامه تاکید کرده است: این فعال حقوق بشری به دلیل اقدامات اجتماعی خود در زندان به سر می برد و در معرض شکنجه و آزار و اذیت دستگاه قضایی بحرین قرار دارد.
مرکز حقوق بشر بحرین در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی توئیتر پیشتر تصریح کرده بود: رژیم آل خلیفه باید آزار و اذیت حامیان حقوق بشر در بحرین را متوقف کند.
طی 10 سال اخیر بحرین شاهد حوادث فاجعه آمیز سرکوب نارضایتی های مردمی از سوی رژیم آل خلیفه به جای ارائه خدمت به مردم بحرین بوده است.
براساس اعلام مجامع حقوقی بحرین، سرکوب آزادی های عمومی، ممانعت از ابراز عقیده و در معرض انواع ظلم و ستم قرار گرفتن عموم شهروندان بحرینی بویژه شیعیان این کشور توسط رژیم آل خلیفه در سال 2016 در هیچ سالی سابقه نداشته و مردم بحرین درحالی سال جدید را آغاز کرده اند که بسیاری از زندانیان سیاسی تنها به خاطر مطالبه گری عدالت و حقوق مصرح خود در زندان به سر می برند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج