سخنگوی کرملین گفت که صحبت در مورد دیدار رئیس جمهور روسیه و وزیر امور خارجه آمریکا، زود است و باید منتظر اعلام رسمی وزات خارجه روسیه و وزارت امور خارجه آمریکا باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ریانووستی، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کرملین گفت که پرسش در مورد پیچیدگی های احتمالی دیدار «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه و «رکس تیلرسون» وزیر امورخارجه آمریکا، هنوز زود است و پس از اعلام بیانیه رسمی وزارتخانه های امور خارجه دو کشور در خصوص این دیدار می توان در مورد آن صحبت کرد.

پسکوف در پاسخ به زمان سفر تیلرسون به روسیه گفت: باید تا اعلام بیانیه رسمی در خصوص این دیدار صبر کنیم. بیانیه اعلام شده توسط خبرگزاری رویترز و دیگر رسانه های این چنینی تا قبل از اعلام رسمی وزارت امور خارجه روسیه و وزارت امور خارجه آمریکا فاقد اعتبار است.

گفتنی است که پیش از این خبرگزاری رویترز اعلام کرده بود که وزیر امورخارجه آمریکا 12 آوریل به مسکو می رود. همچنین «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه نیز گفته بود که ما این بیانیه را نه تائید و نه رد می کنیم. وی همچنین افزود که ما از نشت دائمی اطلاعات در واشنگتن متعجب هستیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج