منابع سوری از حمله مجدد تروریست‌های تکفیری به سرکردگی جبهه النصره به محور جوبر در شمال شرقی دمشق خبر دادند که این بار هم با شکست همراه شد.

به گزارش خبرگزاری موج، جبهه تروریستی النصره و همپیمانانش بار دیگر به محور المعامل در محله «جوبر» در شمال شرقی پایتخت حمله کردند، تکفیری‌ها صبح امروز با منفجر کردن یک خودروی بمب‌گذاری شده،‌محله‌های مسکونی دمشق را با موشک و خمپاره هدف قرار دادند.

یک منبع میدانی به خبرنگار تسنیم گفت نیروهای ارتش، حمله تروریست‌ها را دفع کردند، ارتش تحرکات و مواضع تروریست‌ها را به شدت گلوله‌باران کرده است به طوری که ده‌ها تروریست جبهه النصره و همپیمانانش به هلاکت رسیده‌‌اند، جنگنده‌های ارتش همچنان مواضع تکفیری‌ها را در جوبر هدف قرار می‌دهند و درگیری‌های شدید هم ادامه دارد.

این منبع افزود گروه‌های تروریستی جبهه النصره،‌احرار الشام و فیلق الرحمن امروز حملات خود را به همان محوری که روز دوشنبه یورش برده بودند، آغاز کردند،‌اما همگی در کمین‌های ارتش گرفتار شده و ارتش آنها را در مواضعشان محاصره کرد.

تروریست‌های تکفیری پس از شکست در این حمله، محله‌های مسکونی دمشق از جمله «مساکن برزة، جرمانا، التجارة، العباسیین والشاغور» را هدف حملات خمپاره‌ای و موشکی خود قرار دادند که به زخمی شدن شماری از شهروندان منجر شد.

منابع میدانی نیز شایعه سیطره تروریست‌ها بر میدان العباسیین در اطراف پایتخت را تکذیب و تاکید کردند ارتش میدان و خیابان ف ارس الخوری را در پی ازسرگیری درگیری‌های شدید صبح امروز به روی غیرنظامیان بسته است، این منابع پخش چنین شایعاتی را در راستای گمراه‌سازی رسانه‌ای دانست که در هر حمله گروه‌های تروریستی صورت می‌گیرد.

گروه‌های تروریستی تکفیری مرحله دوم یورش خود با عنوان ادعایی «یا عباد اثبتوا» را در محله جوبر پس از شکست حمله نخست خود اعلام کردند که البته متحمل خسارت‌ها و تلفات سنگین شده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج