جنبش انصارالله یمن در واکنش به انفجار تروریستی اخیر دمشق بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از العهد، شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن با صدور بیانیه‌ای انفجارهای تروریستی اخیر دمشق را محکوم کرد.

شورای سیاسی انصارالله تاکید کرد که این انفجارهای تروریستی اخیر در دمشق در راستای ادامه سریال هدف قراردادن سرزمین سوریه و مردم این کشور از سوی نیروهای شر و در رأس آن آمریکا و اسرائیل و مزدوران آن دو در منطقه که همان رژیم‌های مستبد یا عناصر تکفیری تروریستی هستند، صورت گرفته است.

این بیانیه می‌افزاید: این انفجارها در راستای پروژه آمریکا و اسرائیل برای نابودی امت اسلامی و ملت‌های عربی منطقه صورت گرفته است.

شورای سیاسی انصارالله در ادامه افزود: ما این جنایت وحشیانه را محکوم و بر همبستگی خود با ملت سوریه تاکید می‌کنیم.

انصارالله تاکید کرد که اینگونه اقدامات تروریستی نمی‌تواند از مقاومت مردم سوریه و پیروزی‌های اخیر آن‌ها علیه داعش و القاعده و مزدوران آمریکا و اسرائیل بکاهد.

شورای سیاسی جنبش انصارالله در پایان ضمن تسلیت به خانواده‌های شهدا برای مجروحان شفا مسألت کرد.

روز چهارشنبه همزمان با پایان سومین دور مذاکرات آستانه درباره حل بحران سوریه، دمشق شاهد دو انفجار پی در پی در پی بود که در اثر آن 35 تن کشته و 80 نفر نیز زخمی شدند.

روز شنبه (21 اسفند) نیز در پی انفجارهای تروریستی که زوار شیعه را در دمشق پایتخت سوریه هدف قرار داد، دست‌کم 74 تن جان خود را از دست دادند که اکثر آن‌ها بودند. گروه تروریستی تحریرالشام مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج