سرویس بین الملل - برنی سندرز رقیب هیلاری کلینتون در انتخابات اخیر ریاست جمهور آمریکا، به ادعای ترامپ در خصوص جمعیت انبوه حامیانش پاسخ داد.

به گزارش خبرنگار حوزه بین الملل خبرگزاری موج به نقل از واشینگتن پست؛ برنی سندرز، سناتور دموکرات و رقیب هیلاری کلینتون در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری آمریکا روز شنبه با انتشار یک توییت، به ادعای توییتری دونالد ترامپ – رئیس‌جمهور آمریکا – پاسخ داد.

ترامپ اوایل روز شنبه در توییتی نوشته بود اگر افرادی که به وی رأی دادند در یک گردهمایی شرکت کنند، شاهد شکل‌گیری بزرگترین گردهمایی خواهیم بود. در توییت ترامپ آمده است: «شاید میلیون‌ها نفری که به عالی کردن مجدد آمریکا رأی دادند باید گردهمایی خودشان را داشته باشند. این به بزرگترین گردهمایی تبدیل خواهد شد!»

برنی سندرز نیز با انتشار یک توییت کوتاه و طعنه‌آمیز اینطور به ترامپ پاسخ داد: «آن‌ها چنین کردند. اما نشد.»

سندرز که در زمان انتخابات ریاست جمهوری به صدای معترضان و ترقی‌خواهان در حزب دموکرات بدل شد، به کرات در توییتر به ترامپ طعنه می‌زند و از سیاست‌ها و ادبیات رئیس‌جمهور انتقاد می‌کند.

ترامپ همواره رسانه‌ها را به تحریف تعداد و تصاویر افراد حاضر در مراسم تحلیف خود متهم کرده است. سندرز تصاویری از مراسم تحلیف ترامپ و رژه اعتراضی زنان که یک روز پس از مراسم تحلیف رئیس‌جمهور برگزار شد را در کنار هم منتشر کرد. گفته می‌شود جمعیت حاضر در رژه اعتراضی زنان، 3 برابر جمعیت حاضر در مراسم تحلیف ترامپ بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج