دادگاه استیناف وابسته به رژیم آل خلیفه احکام حبس ابد 2 شهروند بحرینی و زندان 4 تَن دیگر را در ارتباط با آنچه که آن را ارتکاب اقدامات تروریستی خواند، تائید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه «صوت المنامه»، رژیم آل خلیفه همچنان به سرکوب مردم بحرین و صدور احکام ظالمانه علیه آنها ادامه می دهد.

بر اساس این گزارش، در همین راستا دادگاه استیناف آل خلیفه حکم حبس ابد 2 شهروند بحرینی را تائید کرد. این 2 شهروند بحرینی در حالی پیشتر و در سال 2014 به اتهام ارتکاب اقدامات تروریستی در شهر «ستره» بازداشت شدند که آل خلیفه تاکنون هیچ مدرک متقنی مبنی بر مجرم بودن آنها ارائه نکرده است.

در همین حال، دادگاه استیناف وابسته به آل خلیفه، حکم 10 سال زندان برای 4 تَن دیگر از شهروندان بحرینی را نیز به همین اتهام تائید کرد.

گفتنی است، با شدت یافتن اعتراضات مردمی علیه اقدامات خصمانه و سرکوبگرانه رژیم آل خلیفه، این رژیم اقدامات خصمانه خود برای به شکست کشاندن انقلاب مردمی در بحرین را تشدید کرده است و در این میان، قصد دارد با صدور احکام ظالمانه و سنگین علیه شهروندان بحرینی، موجی از رعب و وحشت را در صفوف انقلابیون حاکم سازد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج