سرویس بین الملل - عناصر تروریستی احرار الشام بخشی از غرب درعا در سوریه را به اشغال خود درآوردند. به گزارش خبرنگار شبکه العالم از سوریه، عناصر مسلح جنبش احرار الشام در پیامی بر روی صفحۀ رسمی تویتر خود اعلام کردند که پس از درگیری شدید با گروه های وابسته به داعش، "تل عشتره" این منطقه را از آنان گرفتند. در این درگیری شماری از عناصر گروه های مسلح وابسته به داعش کشته و شماری نیز زخمی شدند. تاکنون تمام تلاش های ترکیه، عربستان و دیگر حامیان گروه های مسلح در سوریه برای متحد کردن این گروه ها ضد دولت سوریه شکست خورده است و این گروه ها همواره در تلاش برای تصرف مناطق یکدیگرند.

به گزارش خبرنگار حوزه بین الملل خبرگزاری موج به نقل از شبکه خبری العالم، عناصر گروه تروریستی احرار الشام در پیامی بر روی صفحۀ رسمی توئیتر خود اعلام کردند که پس از درگیری شدید با گروه های وابسته به داعش، تل عشتره این منطقه را از آنان گرفتند.

در این درگیری شماری از عناصر تروریستی وابسته به داعش کشته و شماری نیز زخمی شدند.

تاکنون تمام تلاش های ترکیه، عربستان و دیگر حامیان گروه های مسلح در سوریه برای متحد کردن این گروه ها ضد دولت سوریه شکست خورده است و این گروه ها همواره در تلاش برای تصرف مناطق یکدیگرند.
آمریکا و کشورهای اروپایی به کمک برخی دولت های وابسته منطقه از گروه های تروریستی علیه مردم و دولت مشروع سوریه دست به بحران آفرینی زده اند.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج