یکی از نشریات چاپ ژاپن با انتشار مقاله ای اعلام کرد که یهودیان همه چیز را در آمریکا تحت کنترل خود دارند و در واقع آنها باعث شدند دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور شود.

به گزارش خبرگزاری موج، نشریه «ژاپن اپل تاون» که در هتل های زنجیره ای یک گروه در ژاپن و کشورهای دیگر توزیع می شود، در آخرین مطلب خود به نقل از مدیر مسئول این نشریه آورده است: یهودیان دارای قدرت فوق العاده ای در آمریکا هستند و بسیاری از امور این کشور در اختیار آنان است.
این نشریه زیر نظر «توشیو تومویا» رئیس گروه هتل های «کوست» (COAST) منتشر می شود که در سال ۱۹۷۱ میلادی تشکیل شد و هم اکنون در ژاپن ۳۷۳ هتل و در کشورهای آمریکای شمالی نیز ۳۸ مجموعه اقامتی دارد.
«تومویا» مدیرو صاحب امتیاز این نشریه روز سه شنبه در مقاله خود با انتقاد از روند موجود در آمریکا، گفت که یهودیان بر اطلاعات، امور مالی و بانکی و قوانین و حقوق در آمریکا تسلط کامل دارند.
وی می افزاید: همین موضوع موجب شده است تا آنها در واقع موج جهانی شدن را تحت کنترل خود بگیرند و از مزایای زیادی بهره مند شوند.
صاحب نشریه می افزاید: در واقع یهودیان در فرایند جهانی شدن از دریافت مالیات های کلان سود می برند و درهای بهشت مالیاتی به روی آنان باز است؛ در حالی که چون گرداننده این سامانه خودشان هستند لازم نیست مالیاتی بپردازند.
تومویا در عین حال گفت: اصولا یهودیان با دمکرات ها رابطه خیلی خوبی دارند اما به دلیل بروز اختلاف میان آنان و شدت عصبانیت یهودیان، آنان کاری کردند که در نهایت دونالد ترامپ از جناح مخالف رئیس جمهوری آمریکا شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج