دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در دیدار با حجت الاسلام سید عمار حکیم اظهار داشت: اقدامات نیروهای مقاومت در مقابله با گروه تروریستی تکفیری داعش، ستودنی است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء با حجت الاسلام والمسلمین «سید عمار حکیم» رییس ائتلاف ملی عراق و اعضای کمیته پارلمانی الحشد الشعبی دیدار کرد.

شیخ اکرم الکعبی در این دیدار با تمجید از تلاش‌ها و هم افزایی نیروهای امنیتی عراق و بسیج مردمی این کشور اظهار داشت: اقداماتی که نیروهای مقاومت جهت دستیابی به اهداف تعیین شده در زمانبندی مشخص انجام داده‌اند، ستودنی است.

در ادامه سید عمار حکیم و کمیته پارلمانی حشد الشعبی بر لزوم حمایت از نیروهای امنیتی و بسیج مردمی عراق در خلال عملیات آزادسازی موصل از دست داعش تاکید کردند.

همچنین دو طرف در این دیدار به بررسی آینده فرآیند سیاسی عراق پس از شکست تروریست‌های تکفیری داعش و حامیان غربی آن‌ها و راهکارهای مقابله با اندیشه‌های افراطی این گروه تروریستی در مناطق اشغال شده پرداختند. در این دیدار همچنین دستاوردهای مهم و پیشرفت‌های سریع حشد الشعبی در موصل مورد تمجید قرار گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج