سرویس بین الملل- بازیگر شناخته شده و فرماندار سابق نیویورک گفت: به دیدار ترامپ بروم صورتش را به میز می کوبم

به گزارش خبرنگار حوزه بین الملل خبرگزاری موج به نقل از العالم، آرنولد شوارتزنگر بازیگر معروف هالیوودی و فرماندار سابق کالیفورنیا اعلام کرد: همچنان تمایل دارم صورتِ دونالد ترامپ را خُرد کنم.

وی افزود: با معاونم تماس گرفتم و به او گفتم برای ملاقات با ترامپ وقت بگیرد تا به نیویورک بروم و صورتش را به میز بکوبم.

ترامپ، چند روز پیش در پیام هایی بر روی صفحۀ توئیتر خود، آرنولد را به سخره گفت و آرنولد نیز دربارۀ فرمان جنجالی ترامپ دربارۀ ممنوعیت ورود اتباع 7 کشور به آمریکا گفت: ترامپ، شتابزده عمل می کند، او ما را در چشم جهانیان، احمق نشان می دهد".

ترامپ، چندی پیش از برنامۀ تلویزیونی آرنولد که در شبکۀ ان بی سی  پخش می شود، انتقاد کرد و در توییتی نوشت: آرنولد در زمان تصدی فرمانداری کالیفورنیا، عملکردی بد داشت، اما اکنون تصمیم گرفته است با اجرای برنامه تلویزیونی، عملکردی بدتر از خود به نمایش بگذارد.

آرنولد که ایفاگر نقش ترمیناتور در فیلم معروفی به همین نام است، در واکنش به این سخنِ ترامپ گفت: سلام ترامپ، من ایدۀ بسیار خوبی دارم، نظرت دربارۀ مبادلۀ وظایف چیست؟ تو بیا در تلویزیون کار کن، زیرا تو در افزایش میانگین بینندگان تخصص داری، من هم رئیس جمهور آمریکا می شوم تا مردم بتوانند با آرامش سر به بالین بگذارند.

گفتنی است که ترامپ، پیش از آن که رئیس جمهور شود، در فاصله سال های 2005 تا 2015، مجری همین برنامه ای بود که اکنون آرنولد مجری آن شده است. ترامپ در سال 2015 به سبب حرف های ناپسندی که ضد مردم مکزیک به زبان آورد، از این مجری گری این برنامه اخراج شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج