​بانک صادرات ایران طی ٦ ماهه اول سال ٩٦، در عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی، حمایت از اشتغال، رونق تولید و اقشار آسیب پذیر، رقمی بالغ بر ٣٦ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک طی ٦ ماه ابتدایی سال جاری، در جهت حمایت از بخش تولید داخلی با اعطای تسهیلات خرید کالاهای بادوام داخلی و همچنین حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط بالغ بر ١٢ هزار ٦٩٤ میلیارد ریال تسهیلات اعطا نموده است.

در این مدت پرداخت ١١٥ هزار و ٤٧٥ فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش بالغ بر ١٤ هزار و ٧٨٩ میلیارد ریال، بخش مهمی از تسهیلات اعطایی بانک در چارچوب برنامه های اقتصاد مقاومتی را به خود اختصاص داده است.

همچنین کمک به تامین مالی مسکن اقشار ویژه (خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان)، طرح های ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری و همچنین وام های ارزان قیمت به آسیب دیدگان حوادث غیر مترقبه از جمله بخش هایی است که بانک صادرات ایران در نیمه اول امسال، با پرداخت تسهیلاتی بالغ بر ٨١٣٤ میلیارد ریال به حمایت از آنها پرداخته است.

حمایت از مشاغل خانگی معرفی شدگان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی و در عین حال کمک به زندانیان و محکومان نیازمند، از جمله دیگر بخش هایی است که طی شش ماهه اول ٩٦، بانک صادرات ایران با اعطای بیش از  ٤٩٥ میلیارد ریال وام قرض الحسنه، به یاری آنها شتافته است.

علاوه بر این بانک صادرات ایران در این مدت، برای حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط، رقمی بالغ بر ٢٤ میلیارد ریال تسهیلات تخصیص داد.

گفتنی است، بانک صادرات ایران با بیش از ٣ هزار شعبه و باجه، در زمینه بهره برداری از دستگاه های خودپرداز و کارت های بانکی فعال، رتبه اول کشور را در اختیار دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج