باجه بانک پارسیان در بیمارستان میلاد تهران با حضور مدیران ارشد بانک و بیمارستان میلاد افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج بنابر اعلام بانک پارسیان ، خسروانی عضو هیات‌مدیره و معاون اجرایی بانک پارسیان در آیین افتتاح این باجه با تشکر از مدیران بیمارستان میلاد برای حسن نظر آنها برای پذیرش بانک پارسیان در این مجموعه، گفت : باعث مباهات است که بانک پارسیان توفیق دارد که به همکاران و مراجعه‌کنندگان بیمارستان میلاد، خدمات ارائه کند.

وی در ادامه بیان کرد: ما بیمارستان میلاد را در حوزه بهداشت و درمان نماد صرف فعل خواستن و توانستن می‌دانیم و به نظرمان می‌رسد که با همه محدودیت‌هایی که در حوزه جنرال سرویس خدماتی در کشور وجود دارد و ملاحظاتی که در سهامداران اصلی این سازمان‌ها قرار دارد و به ترتیبی به دولت متصل می شوند، کارنامه کاملا درخشان و موفقی داشته و باعث افتخار است که امروز ما در خدمت بیمارستان میلاد هستیم .

معاون اجرایی بانک پارسیان با بیان اینکه بانک پارسیان در آستانه پانزدهمین سال فعالیت خود است، افزود: با شواهدی که در حوزه‌های کارشناسی بخش بازار پول کشور دیده ‌می‌شود، می‌توان گفت در زمره بانک‌های رده اول در حوزه ارائه خدمت قرار دارد و این شدنی نیست مگر اراده ما و همکارانمان در بانک .

وی افزود: امروز ما از مرحله مشتری‌مداری عبور کردیم و به نظرمان می‌رسد که شریک تجاری مشتریان و ذی‌نفعانمان هستیم .

خسروانی تصریح کرد: در زمینه ارائه خدمات میان بانک پارسیان و بیمارستان میلاد تفاهم‌نامه‌ای به امضا رسید که در آن هیچ محدودیتی از سوی بانک پارسیان وجود ندارد مگر اینکه ما باید به یک شرایط مشترک در رابطه با منافع مشترک برسیم. این منافع مشترک در رابطه با مسائل ریالی نیست بلکه منافع مشترکی است که به ایجاد، حفظ و ارتقای یک ارتباط کمک می‌کند تا در آن وضعیت رقابتی پایداری وجود داشته باشد و در این حوزه حتما ما باید به همه نیازهای مراجعه‌کنندگان بیمارستان میلاد توجه داشته باشیم و بستر مناسب را در ارائه سرویس تعریف کنیم .

معاون اجرایی بانک پارسیان تاکید کرد: اگرچه بانک پارسیان با عنوان باجه در بیمارستان میلاد مستقر شده، اما همین که مدیران ارشد بانک در افتتاحیه آن حضور دارند، نشان از اراده بانک برای ارتقای روابط دارد. مبنای نگاه ما به این ارتباط، ارائه سرویس‌های پایه بانکی نیست یعنی نیامدیم که باجه افتتاح کنیم و صرفاً کارهای بانکی انجام دهیم. در واقع تابلو بانک پارسیان محلی است برای ورود به ارتباطات مشترک. نقش همکاران ما در این باجه بر اساس متودولوژی جدید است که در اکوسیستم دنیا قرار دارد؛ مدیرانی هستند که باید نیازهای شما را باید با بهترین کیفیت و حداقل زمان تامین کنند .

وی با بیان اینکه در رابطه با سرویس‌های پایه هیچگونه محدودیتی نداریم، افزود: برای ارائه خدمات ریالی - اعتباری به همکاران بیمارستان میلاد سرویس‌های اولیه وجود دارد. گوشه‌ای از مسائل فروش متقاطع در این باجه بانک پارسیان وجود دارد .

این عضو هیات‌مدیره بانک پارسیان درباره خدمات گروه مالی پارسیان گفت: در گروه مالی پارسیان تعدادی بیزینس‌لاین وجود دارد که این بیزینس‌لاین‌ها در نوع خودشان و در کشور کم‌نظیر هستند. همچنین ما شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان را داریم که در حوزه بانکداری سرمایه‌ای و ارتباط با بازار سرمایه حضور فعال دارد .

وی ادامه داد: آخرین دستاورد شرکت تامین سرمایه پارسیان «صندوق جسورانه رویش» است که با بنیاد بیماری‌های رویان راه‌اندازی کردیم و آنها هم در حوزه‌های مطالعاتی باروری و ناباروری کار می‌کنند که این صندوق به خوبی معرفی شده است. این صندوق اولین صندوق در نوع خود میان صندوق‌های جسورانه است .

خسروانی به نیازهای مشاوره‌ای بخش‌های مالی بیمارستان اشاره کرد، گفت: این مشاوره می‌تواند در بانک پارسیان محقق شود، بدین صورت اوراق بدهی منتشر می‌کنیم که شما می‌توانید روی دارایی‌هایتان اوراق صکوک منتشر کنید و نیازهای تامین مالی سرمایه‌هایتان را از این جهت تامین کنید .

معاون اجرایی بانک پارسیان به ظرفیت‌های دیگر بانک پارسیان اشاره و تصریح کرد: ما شرکت لیزینگ معتبری داریم که این شرکت می‌تواند در اختیار برنامه‌های توسعه‌ای بیمارستان میلاد قرار بگیرد و برای خرید تجهیزات و حتی مطب، فعالیت کند .

خسروانی با بیان اینکه همه سازمان‌ها مسئولیت اجتماعی دارند، افزود: در بانک پارسیان نیز مسئولیت اجتماعی موجود است و ما در مرحله بعد قصد داریم، اینجا مسئولیت اجتماعی هم تحقق پیدا کند. پس از آن امکانات در حوزه‌های قرض‌الحسنه داریم و بیماران بی‌بضاعتی که به تشخیص یک کمیته که بعداً تعریف می‌شود، می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند. صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان بیشترین میزان قرض‌الحسنه را در سال گذشته در میان بانک‌های خصوصی ارائه کرده است .

وی مرحله بعدی را بلوغ ارتباط دو سازمان دانست و گفت: در این مرحله می‌توان سرویس‌های جدیدی تعریف کرد چراکه چندین گروه مختلف با بیمارستان مورد اشاره ارتباط قرار دارند، از کسانی که در گروه تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کنند تا کسانی که شما به آنها سرویس می‌دهید و ما می توانیم حلقه واسط تامین ارائه خدمات مالی در بستر یک رابطه مشترک باشیم .

همچنین در این مراسم دکتر محمودرضا فیاض مدیرعامل بیمارستان میلاد با بیان اینکه بیمارستان میلاد زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی است اما تنها بیمارستانی است که به صورت خودگردان اداره می‌شود، اظهارکرد: ما یک شرکت کاملاً مستقل هستیم و از طریق هیات‌مدیره بیمارستان اداره می‌شویم. در دو سه سال اخیر که در گزارش‌ها اعلام می‌کردند، بیمارستان میلاد به صورت سنتی اداره می‌شود، چیزی حدود 10 تا 15 درصد صرفه‌جویی منابع داشتیم که رقم قابل توجهی است .

مدیرعامل بیمارستان میلاد ابراز امیدواری کرد که این همکاری شرایط گسترش فعالیت دو مجموعه را فراهم کند و کم‌کم نیازهای تخصصی که این بیمارستان به عنوان مجموعه درمانی دارد چه در بازسازی و چه در نوسازی بتواند با کمک بانک پارسیان مرتفع کرده و همکاری کامل را داشته باشند. هر دو مجموعه مستقل هستند، ضمن اینکه روابط بسیار صمیمانه است و هر کدام منافعی دارند .

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج