بانک انصار ، رتبه اول شفافیت اطلاعات در شرکت‌های بورسی و سلامت اداری کشور را کسب کرده است .

به گزارش خبرگزاری موج ، آقای فروتن قائم مقام مدیرعامل بانک انصار گفت : بانک انصار در حوزه قرض‌الحسنه درمیان بانک های کشورهای اسلامی، مقام نخست را دارد.

قائم مقام مدیرعامل بانک انصار در ادامه ضمن اشاره به جایگاه مطلوب بانک در حوزه معوقات و تسهیلات درشبکه بانکی، رتبه اول شفافیت اطلاعات دربین بانکهای کشور را یک مزیت حرفه ای دانست که بانک انصار آن را در میان صدها شرکت بورسی به دست آورده است.

بنابر گزارش اداره کل روابط عمومی وتبلیغات، آقای فروتن درباره رویکرد ارزشی بانک انصار تصریح کرد: نگاه بانک انصار به مسائل پولی و بانکی از باورها و ریشه های ارزشی آن ناشی می‌شود و مسئولیت اجتماعی مقوله ای بسیارحائز اهمیت است که موجب شده است این بانک منافع عمومی را به اتکای پایبندی به قوانین ومقررات در جهت توسعه نظام پولی وبانکی، بر منافع کوتاه مدت ترجیح دهد.

وی گفت: بانک انصار به اقتصادمقاومتی اهتمام ویژه‌ای دارد و با هماهنگی سایر بانک‌های کشور به دنبال پیاده‌سازی مدلی است تا بانک‌ها را در راستای نقش‌آفرینی در اقتصادمقاومتی راهبری کند.

قائم‌مقام بانک انصار در پایان باردیگر از خبرنگاران مدعو به خاطر حضور موثرشان در شبکه ارتباطی بانک با مشتریان و ذینفعان و انعکاس فعالیت‌ها و موفقیت‌های آن تقدیر کرده و همکاری رسانه ها با روابط عمومی ها را موجب رشد آگاهی های عمومی مردم و مسئولان در راستای تعالی مادی و معنوی جامعه دانست.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج