رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: در اربعین حسینی سال96 تمام تجهیزات نقلیه و انسانی پیش بینی شده است.

به گزارش خبرنگار موج در ایلام ، "محسن ناصری" رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام

گفت: در اربعین حسینی سال96 تمام تجهیزات نقلیه و انسانی پیش بینی شده است و طبق سال گذشته پیش بینی می شود در سه روز اخر اربعین که اوج ترافیک است مسیر جایگزین مسیر ملکشاهی باشد و مسیر کنونی یکطرفه شود.

وی اظهار کرد: بخاطر رفاه حال مردم مسیر مهدی آباد یک گذرگاه از سرطاف به میدان قرآن تدبیر شده که مشکلی از آن جهت نیز پیش نیاید، در شهر مهران تمامی پارکینگ ها شناسنامه دار شده اند که این شناسنامه تحت نظر نیروی انتظامی است.

 

ناصری افزود: پیش بینی شده که در ایام اربعین بارندگی باشد که افراد را ملزم کرده ایم که نسبت به شن ریزی اقدام کنند تا وسایٔل نقلیه دچار مشکل نشوند؛ پیش بینی شده که تمامی پارکینگهای خارج و بیرون شهر نظم خاصی داشته باشند و تمامی هماهنگی ها انجام شده.

رئیس پلیس راه استان ایلام  خاطر نشان کرد: از مسیر پل زائر تا پایانه برکت جداسازی صورت گرفته است، محدودیت هایی را در خود مهران اعمال کرده ایم.تا فقط مسیر تردد وسایل نقلیه عمومی آزاد باشد به جهت جابجایی زائران عزیز، در اربعین سال جاری فراخوان شده که اعضایی برای تردد زائرین و جایجایی مسافر شناسنامه دریافت کنند تا با مشکلاتی از قبیل افزایش قیمت کرایه ها و ... مواجه نباشیم.

ناصری با توصیه به زوار اربعین حسینی عنوان کرد: باتوجه به اینکه مسیر جاده ایلام مسیری کوهستانی است و بارندگی هست توصیه می شود که از عجله و شتاب زدگی بپرهیزند و به فرامین پلیس توجه کنند و هنگام خستگی حتما استراحت کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج