فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند مسلح مواد مخدر و کشف یک تن و 815 کیلو مواد افیونی و دستگیری پنج قاچاقچی حرفه ای در درگیری مسلحانه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی در بیان جزئیات این خبر گفت: در تعاقب اقدامت فنی و پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، یک باند بزرگ که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو، قصد جابه جایی مواد مخدر از شهرستان سروان و انتقال به استان های مرکزی کشور را داشتند در جنوب سیستان و بلوچستان شناسایی شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود:یگان های عملیاتی شهرستان های مهرستان، سروان و ایرانشهر، شب گذشته سه دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچیان را در محور های فرعی، شناسایی کردند و پس از ورود سوداگران مرگ به کمین پلیس، با آنها به صورت مسلحانه درگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پس از مدتی درگیری مسلحانه یگان های عملیاتی پلیس، ضمن توقیف سه دستگاه خودرو سبک حامل مواد مخدر، سه متهم را که در این درگیری زخمی شده بودند به همراه یک قاچاقچی سابقه دار دستگیر کردند و در بازرسی از خودروها، یک تن و 211 کیلو تریاک، 76 کیلو هروئین، 132 کیلو حشیش و یک قبضه سلاح کلاش و مهمات مربوطه را کشف کردند.

رحیمی با اشاره به اجرای یک عملیات موفق دیگر گفت: ماموران انتظامی شهرستان های خاش و زاهدان پس از شناسایی دو خودرو سبک حامل مواد مخدر در محور های فرعی، در بازرسی آنها 334 کیلو تریاک و 62 کیلو حشیش را کشف و یک قاچاقچی را دستگیر کردند.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج